top of page
LITHUANIAN

būk geriausias tu

Rasa Nutrition

Mityba kiekvienam iš mūsų

Išmokite pasitikėti savo pasirinkimais, sustiprinkite savo kūno gyvybines jėgas ir sukurkite sėkmę, naudodamiesi

 „Rasa Nutrition“.

 

Manome, kad mityba yra priklausoma nuo aplinkos. Profesionalios mitybos konsultacijos gali išmokyti jus užmegzti sveikus santykius su savimi, stiprinti jėgas ir  įsiklausyti į savo kūną. Mūsų tikslas yra bendradarbiauti su jumis, norint sureguliuoti savo mitybą ir sukurti  aplinką sėkmei, kad jūsų kūnas galėtų būti sveikas ir pradėtų keistis bei sveikti. Gerbkime savo kūną ir būsime sveiki bei ilgaamžiai.

Rasa Nutrition, Rasa Troup, icon

Mityba valgymo sutrikimams gydyti

Mitybos konsultavimas sutelktas į mokymąsi pasitikėti savo kūnu.  Supraskite, puoselėkite ir gerbkite mitybos kultūros poveikį Jūsų sveikatai.

Rasa Nutrition, Rasa Troup, icon

Mityba sportininkams ir atlikėjams

Mitybos konsultavimas, siekiant optimalių rezultatų, traumų prevencijos ir atsistatymo. Padėsime Jums pasiekti geriausius fizinius bei psichologinius rodiklius.

Rasa Nutrition, Rasa Troup, icon

Medicinos terapijos mityba 

Mitybos konsultacijos sutelktos į  kūno gebėjimą užkirsti kelią sveikatos sutrikimams ir padėti suprasti kelius į  sveiką gyvenimo būdą, jausti gyvenimo pilnatvę.

Rasa Nutrition, Rasa Troup, icon

Mityba pirmosios pagalbos(medikams, gaisrininkams, policininkams) atstovams

Mitybos konsultavimas, naudojant mokslu pagrįstas mitybos strategijas. Teikiame pagalbą, sprendžiant  fizines bei psichologines problemas.

Rasa Nutrition, Rasa Troup, icon

Pokalbiai ir pristatymai

Mokslu pagrįsti pokalbiai, "susidomėti mityba" temos, pietūs ir mokymai – tai tik keletas dalykų, ką mes mėgstame daryti. Mes turime patirties dirbant su komandomis ir grupėmis, treneriais ir organizacijomis, universitetais ir korporacijomis bei užimtais žmonėmis.

keletas dabartinių ir buvusių klientų atsiliepimų

"2019 m. gruodį mano pirminės sveikatos priežiūros gydytojas man rekomendavo Rasą. Turėjau rimtų virškinimo trakto problemų ir netekau daug svorio. Rasa išklausė mano nuogąstavimus ir pradėjo konsultuoti mane. Supratau, kad rasiu pagalbą. Rasa klausėsi. Ji suteikė man vilties, kai niekas kitas neturėjo atsakymų. Prisimenu jos posakį: "Sandy, žmogaus kūnas turi didžiulį gebėjimą išgydyti save". Ji dirbo su manimi  pastaruosius metus, padėdama man vėl surasti maisto produktus ir suprasti mano sveikatos problemų sudėtingumą. Rasa gelbėjo mane kiekvieną kartą, kai maniau, jog grįžtu atgal. Tai suteikė ramybės jausmą, kad viskas bus gerai. Aš visuomet būsiu dėkingas už viską, kad ji man padėjo."

 

—  Nutrition client

"Nuoširdžiai nežinau, kur mūsų moterų komanda būtų be Rasos ir jos patirties mitybos srityje. Ji yra ne tik puikus žmogus, bet ir olimpietė, patyrusi tą patį spaudimą ir nusivylimą, su kuriuo susiduria ir turi įveikti kiekvienas elito sportininkas. Ji yra puikus pavyzdys ne tik mūsų lengvosios atletikos ir kroso komandos sportininkėms, bet visuomet padeda ir už stadiono ribų. Ji rūpinasi visais, ir kiekviena mergina, kuri dirba su ja, mato joje profesionalų patarėją bei asmenybę. Bet kuriai komandai ar asmeniui pasisektų, jei ji dirbtų su jais."

—  Gary Wilson, Head Women's Cross Country Coach

     University of Minnesota

     Big Ten Cross Country Champions 2007, 2008

     Big Ten Indoor Track Champions 2007, 2008, 2009

     Big Ten Outdoor Track Champions 2006

ABOUT

"I want you to

have the energy to accomplish amazing things."

tai jums pasiekiama

Susipažinkite su Rasa Troup, MS, RD, CSSD, LD, OLY

Rasa Nutrition, Rasa Troup

Mama, verslo savinikė ir olimpietė Rasa Troup RD supranta kliūtis.

Ji taip pat žino, kaip has įveikti.

Švietimas ir Profesionali Lengvoji Atletika

LinkedIn icon button.png

M.S. Nutrition, University of Minnesota

BS Physiology, University of Minnesota

ISAK level 2 Anthropometrist

Professional Internship, DIGS (Dietetic Internship for Graduate Students, University of Minnesota

2008 Beijing Olympian

 Track & Field Resume

Manau, kad mūsų kūnų įvairovė yra labai svarbi. Mokydamiesi tinkamai ir sveikai maitintis , mokomės didžiuotis ir gerbti savo kūnus.  Pokyčių baimė, perdėti lūkesčiai mažina pasitikėjimą, atsiranda gailestis sau.  Jūs tapsite geresniu, rūpindamiesi savo kūnu.

"... jūsų kūnas yra ne tik jūsų... (jis) priklauso jūsų protėviams, jūsų tėvams, ir ateities kartoms ... ir kiekvienas gyvenęs įnešė į jūsų kūną savo dalelę. Mes galime valgyti atsargiai, žinodami, kad esame savo kūnų sergėtojai, o ne jų savininkai."  - Thich Nhat Hanh

Rungtyniaujantis sportininkas, kamavausi dėl nepakankamos mitybos.  Sužinojau, kad tinkama mityba yra labai svarbi.  Sveikas maistas gali suteikti jums galimybę konkuruoti ir pasiekti rezultatų.  Kaip mitybos specialistė, turinti daugiau nei 20 metų patirtį, dirbu su įvairių gyvenimo sričių žmonėmis ir įvairių gebėjimų sportininkais - nuo mėgėjų iki profesionalų.  Nesvarbu, kas esate, aš tvirtai tikiu, kad kiekvienas iš mūsų yra sportininkas viduje.  Mes dirbame kiekvieną dieną, ir aš noriu, kad jūs turėtumėte energijos atlikti nuostabius dalykus!

"Rasa Nutrition" tikime, kad mityba yra priklausoma nuo aplinkos, todėl mitybos konsultacijas teikiame visam kūnui.  Ilgą laiką dirbu sporto dietologo darbą - su Minesotos Universiteto lengvosios atletikos komanda, Emily programa (valgymo sutrikimų klinika), Viverant, Minnesota Viking (amerikietiško futbolo), Minnesota Twins (beisbolo) komandomis, ir Minesotos Universiteto gydytojais, Park Nicollet Medthodist Hospital, Tria Orthopaedic. Mūsų tikslas yra dirbti su jumis, padėti sureguliuoti savo mitybą, kad jūsų kūnas būtų sveikas ir išgydytų save.  Dirbdami su manimi, išmoksite teikti energiją savo kūnui, stiprindami savo sveikatą.

 

Mūsų „Rasa Nutrition“ tikslas yra su jumis suderinti mitybą, kad jūsų kūnas galėtų būti sveikas ir pats išgyti.  Dirbdami su manimi, išmoksite kurstyti savo kūną ir kurti savo gentį kurdami sveikus santykius.

 

Aš tvirtai tikiu, kad sveikata, priklausymo jausmas, stiprybė ir ilgaamžiškumas - tai garbingas ir gerbiamas kūnas.

 

Pastaba: Šiuo metu Rasa nėra aktyvi savo socialinės žiniasklaidos paskyrose.

Įvairovė ir išskirtinumas

Sveiki. Aš pripažįstu ir vertinu, kad kiekvienas iš mūsų atsineša unikalią kultūrą ir istoriją, kuri auga kartu su mumis.  Man didelė garbė dirbti, ir atpažinti  jus kaip unikalią asmenybę, gerbti jūsų kultūrą, tapatybę ir svarbą.

kai kurie dabartinių ir buvusių klientų atsiliepimai

,,Ačiū už visus jūsų kompetencijos ir profesionalumo metus su mano pacientais.  Žinios ir patirtis, kuriais dalijatės su jais, ir toliau stebina mane.  Jūs taip pat  gebate susidoroti su viskuo  - nuo svorio reguliavimo iki maksimalios energijos sukaupimo.  Malonu žinoti, kad savo krašte turime puikų profesionalą."

"Man buvo malonu dirbti su Rasa įvairiose vietose  pastaruosius penkerius metus ir nuolat buvau sužavėtas jos sąžiningumu, atsidavimu ir gebėjimu įveikti  kelias užduotis ir darbus. Ji aistringai teikia patikimą informaciją apie mitybą,  bendrauja empatiškai ir suprantamai, tuo  įgalindama klientus prisiimti atsakomybę už savo sveikatą. Darbas su Rasa buvo malonus ir aš labai rekomenduoju jos paslaugas."

—  Pete Garber, PT

— Athlete, University of Minnesota

daryk nuostabius dalykus

CONTACT
cropped_Photo Nov 09, 12 15 11 PM.jpeg

Dirbkime kartu!

Dėkojame, kad pateikėte!

Mes dirbome su tikrai puikiais žmonėmis!

SERVICES

No matter where you are in life

būk geriausias tu

Suplanuokite savo mitybos paslaugas

Pradėkite savo kelionę pas mus!

„Rasa Nutrition“ siūlo lengvai naudojamas internetines mitybos konsultavimo paslaugas, vaizdo pokalbius ir pristatymus, taip pat asmeninius biuro susitikimus ir asmeninius pokalbius bei pristatymus. Mes specializuojamės mitybos, susijusios su valgymo sutrikimais, sporto ir scenos menininkų, medicininės mitybos terapijos ir mitybos pirmiesiems respondentams klausimais.

Mes palengvinome pradžią. Tiesiog pasirinkite pradinį susitikimą. 30 minučių arba 45 minučių tolesni veiksmai pagal toliau pateiktą tvarkaraštį. Tikimės dirbti su jumis!

 

Į jūsų mitybos seansą įeis 60 minučių pradinis užsiėmimas, skirtas jūsų ligos istorijai, asmeninėms nuostatoms, įpročiams ir gyvenimo būdui peržiūrėti. Dirbdami kartu, mes sukursime išsamų ir individualų gydymo planą, pritaikytą jūsų poreikiams. Tolesni užsiėmimai sukurs sveikesnio gyvenimo būdo planą, kuriame įvertinsime jūsų dabartinę pažangą, aptarsime jūsų mitybos veiksmų planą ir lavinsime įgūdžius, kaip įveikti kliūtis.

Jei norite suplanuoti pokalbį ar pristatymą, slinkite žemyn iki „Pokalbių ir pristatymų“ mygtuko „Susisiekite su mumis“.

Tam tikras draudimas priimtas. Mes stengiamės, kad būtų keli slankiojo masto susitikimai. Prašome teirautis apie galimybes.

Vikings-nutritionist-Rasa-Troup[1].jpeg
noun_Gesture_51827_edited.png

Pokalbiai ir Pristatymai

Mes taip pat siūlome vaizdo pristatymus.

 

Dirbome su įvairiais sportininkais ir scenos atlikėjais.  Mes turime patirtį konsultuodami vidurinės mokyklos sportininkus, bendradarbiaujame su profesionaliais sportininkais -  universitetų All-American vardo sportininkais ir Olimpinių / Parolimpinių žaidynių  medalininkais.  Mes dirbame su Jumis optimalaus energijos gavimo, traumų prevencijos ir mitybos poreikių atkūrimo tikslu, teikdami mitybos vertinimus; mitybos  planavimo namuose ir / arba kelionėse konsultacijas. Mūsų susitikimai konfidencialūs -  susitinkame tik akis į akį.

bottom of page